KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087133
nr 1708 7133
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad, hus. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x42
måndag 9 juni 2025
kl 20:50:17
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud
Lis Husberg (f. 1920)